Do What is Right!

PWP pakub oma klientidele personaalset ja kompleksset teenust. PWP tööstiili iseloomustab paindlikkus ja põhjalikkus, ärieetika reeglitest kinnipidamine on meie firma üks põhiväärtusi. Pikaajaliselt väljakujunenud ärikontaktide võrk aitab PWP-l saavutada parimaid tulemusi.

Omame praktilist kogemust erinevates valdkondades: ehitus/teedeehitus, energeetika, haridus, kaubandus, keskkond, kindlustus, kinnisvaraarendus, meditsiin, põllumajandus, telekommunikatsioonid, transport, turism, veemajandus, tööstus (metalli-, puidu-, mööbli-, keemia- ja toiduainetetööstus jne.), avalik sektor (ministeeriumid, omavalitsused, maakonnad).

Suuremahulistes projektides kasutab PWP vajadusel ka firmaväliste professionaalsete spetsialistide abi, jäädes ise tellija ees vastutavaks töö lõppkvaliteedi eest. Töös baseerume oma eelnevatele teadmistele ja praktilistele kogemustele Eestis, Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias. PW Partners tagab oma klientidele täieliku konfidentsiaalsuse.

Peeter Võrk on õppinud Eestis ja Ameerika Ühendriikides, omades CumLaude süsteemiinseneri diplomit. Ta on töötanud Kanadas ja Soomes, Skandinaavia McKinsey&Co. kontoris ning Ameerika Ühendriikide saatkonnas Tallinnas. Aastatel 1999-2002 oli Peeter Võrk Ameerika Kaubanduskoja Eesti asepresident ja 2005-2007 juhatuse liige ning aastatel 2005-2008 Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni (EKA) president. Alates 2011 on ta Eesti Toiduainetööstuse Liidu juhtkogu ja volikogu liige ning Eesti Õlletootjate Liidu juht.